Давайте знайомитись :) Мене звуть Ханна, я мама шістьох чудових дітей і дуже творча людина. За освітою я-перекладач, філолог та графічний дизайнер. З дитинства люблю майструвати, шити, створювати красиві речі. Реалізувати свої дитячі бажання та мрії змогла у власній майстерні. Щире бажання ділитися тим, у що вкладаєш душу, надихнуло мене на створення власного бренду Kosher Style. 


Покриваючи волосся з релігійних вірувань і почавши свій шлях як бренд єврейської моди, я побачила, що нетривіальні дизайнерські головні убори цікаві всім жінкам і дівчатам, які просто хочуть мати незвичний вигляд не і хотіли б змішуватися з натовпом, обравши масмаркет. Є дівчата, які покривають голову з різних причин: це християнки, мусульманки, іудейкі, також через часткову втрата волосся, алопецію або облисіння після хіміотерапії. Всі наші вироби виготовлені з натуральних тканин, тому вони підходять всім нам:). Для всіх нас дуже важливо щоб, одягнувши головний убір, ми не виглядали немов ми одягли шапочку для плавання, тому ми продумуємо всі деталі, створюємо додатковий об’єм, де це потрібно, а також шиємо спеціальні шапочки-бобо і пов’язки-волюмайзери для створення додаткового об’єму. Ми експериментуємо з різними тканинами, текстурами та принтами. 


Почавши як дизайнер-«самоучка», я постійно проходила додаткове навчання, пройшовши курси крія і шиття, створення лекал «на папері» та в цифровому вигляді. Черпаю натхнення в багатьох речах навкруги: в колекціях сучасних дизайнерів, архітектурі, подорожах, своїх дітях та у багатьох інших речах навкруги. Я бачу модні тенденції по-своєму і, розуміючи що потрібно моїм клієнтам і ми намагаємося втілити їх в життя. Говорячи «ми», я говорю про команду Kosher Style. Я зібрала професіоналів, налаштованих творити та нести красу у світ. Ми не тільки любимо створювати гарні речі – нам дуже подобається дивитися на те, як їх творять інші. Тому я влаштовую різноманітні майстер-класи для дітей та дорослих. В нас є окремий напрямок розроблених майстеркласів для корпоративних клієнтів на будь-яке свято чи подію «Майстер-клас в коробці» і ми пропонуємо розробку будь-яких майстер-класів «під ключ». Також, в нас є цілий напрямок KSGifts – це лінійка подарунків, виробів, майстер-класів та форм для печива до різних єврейських свят з моїм авторським дизайном.


В асортименті бренду Kosher Style окрім різноманітних головних уборів є також одяг на кожен день, костюми для плавання та домашній одяг. Все розробляю і шию як «для себе», тому і ношу із задоволенням і з радістю пропоную іншим.


Взагалі, будь-який новий виріб, що ми розроблюємо, спочатку проходить мою власну перевірку:). Я ношу перші зразки і запускаю в виробництво тільки після того, як впевнилася, що мені абсолютно комфортно і ми врахували всі моменти. Навіть в процесі відшиву відпрацьованих виробів ми завжди прислуховуємось до думки наших клієнтів і втілюємо в життя їх побажання і пропозиції оптимізації.


Для мене особисто велику роль в моєму житті відіграє спорт, тому я приділяю цьому також велику увагу. В нас вже є головні убори для активного відпочинку, спорту і плавання, а також спеціальний одяг для комфортного заняття спортом з урахуванням усіх жіночих нюансів.


Ми щиро радіємо з того, що наша цільова аудиторія змінюється, зростає і стає більш різноманітною. Ми щасливі, що вже закріпилися в ніші виробників головних уборів України, а наші головні убори радують клієнток майже у всіх країнах світку. Ми продовжуємо створювати для вас красиві, незвичні, комфортні головні убори і вбрання. 
З любов'ю, Ваш KS 


Хана Подобедова – творець та керівник «Кошер Стайл». Народилася та виросла у Кривому Розі. У 2001 переїхала в Київ. У 2016 році випустила свою першу колекцію головних уборів, з якої розпочалася історія Kosher Style.